ERX-2HJ2R2H
ERX-2HJ2R2H Panasonic Electronic Components
ERGxH,ERXxH_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 2W J BEND
на замовлення 1984 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 2watt 2.2ohms 5% AEC-Q200.
Інші пропозиції ERX-2HJ2R2H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2HJ2R2H ERX-2HJ2R2H Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH,ERXxH_DS.pdf Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 2W J BEND
ERX-2HJ2R2H ERX-2HJ2R2H Виробник : Panasonic AOA0000CE11-31794-1310850.pdf Metal Oxide Resistors 2watt 2.2ohms 5% AEC-Q200
на замовлення 100 шт: