Технічний опис ERX-2HJ2R2H Panasonic Electronic Components
Metal Oxide Resistors 2watt 2.2ohms 5% AEC-Q200.
Інші пропозиції ERX-2HJ2R2H
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 2W J BEND |
на замовлення 1984 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
ERX-2HJ2R2H | Виробник : Panasonic |
на замовлення 100 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |