ERZ-E07A431
ERZ-E07A431 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 275VAC/350VDC 2500A 430V Thru-Hole Radial Bulk
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERZE07A431 - TVS-Varistor, Überspannungsschutz, 275 V, 350 V, E7, 710 V, Scheibe 9mm, tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: Scheibe 9mm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40, Nennspannung V AC: 275, Nennspannung, V DC: 350, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 710, Spitzenenergie (10/1000us): 60, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2.5, Produktpalette: E7, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E07A431 ERZ-E07A431 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 275VAC/350VDC 2500A 430V Thru-Hole Radial Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 868
ERZE07A431 ERZE07A431 Виробник : PANASONIC AWA0000C18.pdf Category: THT varistors
Description: Varistor: ceramics; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 2.5kA; Ø9mm; Ø: 9mm
Max. operating voltage: 275V AC; 350V DC
Body dimensions: Ø9mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.5mm
Height: 9mm
Diameter: 9mm
Type of varistor: ceramics
Varistor max current 8/20µs: 2.5kA
Varistor voltage: 430V
на замовлення 779 шт:
Мінімальне замовлення: 22
ERZ-E07A431 ERZ-E07A431 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 60J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 10
ERZ-E07A431 ERZ-E07A431 Виробник : Panasonic ERZ-E07-1196792.pdf Varistors ERZ-E 9mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber
Мінімальне замовлення: 10
ERZE07A431 ERZE07A431 Виробник : PANASONIC Description: PANASONIC - ERZE07A431 - TVS-Varistor, Überspannungsschutz, 275 V, 350 V, E7, 710 V, Scheibe 9mm
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: Scheibe 9mm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40
Nennspannung V AC: 275
Nennspannung, V DC: 350
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 710
Spitzenenergie (10/1000us): 60
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2.5
Produktpalette: E7
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 742 шт:
Мінімальне замовлення: 20