Технічний опис ERZ-E07A431 Panasonic
Description: PANASONIC - ERZE07A431 - TVS-Varistor, Überspannungsschutz, 275 V, 350 V, E7, 710 V, Scheibe 9mm, tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: Scheibe 9mm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40, Nennspannung V AC: 275, Nennspannung, V DC: 350, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 710, Spitzenenergie (10/1000us): 60, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2.5, Produktpalette: E7, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Var MOV 275VAC/350VDC 2500A 430V Thru-Hole Radial Bulk |
на замовлення 30000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 4900 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Category: THT varistorsDescription: Varistor: ceramics; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 2.5kA; Ø9mm; Ø: 9mm Max. operating voltage: 275V AC; 350V DC Body dimensions: Ø9mm Mounting: THT Terminal pitch: 7.5mm Height: 9mm Diameter: 9mm Type of varistor: ceramics Varistor max current 8/20µs: 2.5kA Varistor voltage: 430V |
ERZ-E07A431 | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 9MMPackaging: Bulk Package / Case: Disc 9mm Mounting Type: Through Hole Current - Surge: 2.5 kA Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA) Energy: 60J Number of Circuits: 1 Varistor Voltage (Max): 473 V Varistor Voltage (Min): 387 V Varistor Voltage (Typ): 430 V Maximum AC Volts: 275 V Maximum DC Volts: 350 V Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 kHz |
Varistors ERZ-E 9mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber |