Продукція > TE CONNECTIVITY > ES-CAP-NO.2-B9-X-50MM
ES-CAP-NO.2-B9-X-50MM
ES-CAP-NO.2-B9-X-50MM TE Connectivity
35718307507598513571817418254717eng_cs_9-1773447-9_raychem_tubing_products_1115.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Cap ST Cross-Linked Polyolefin Clear Thin Piece
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK END CAP CLEAR 7.4MM, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Fluid Resistant, Moisture Resistant, Strain Resistant, Packaging: Bulk, Color: Clear, Material: Polyolefin (PO), Semi-Rigid, Type: Cap, Large Diameter Supplied: 0.293" (7.44mm), Large Diameter Recovered: 0.065" (1.65mm), Total Length Supplied: 1.970" (50.04mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES-CAP-NO.2-B9-X-50MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RW-3006&DocType=SS&DocLang=EN Description: HEATSHRINK END CAP CLEAR 7.4MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Material: Polyolefin (PO), Semi-Rigid
Type: Cap
Large Diameter Supplied: 0.293" (7.44mm)
Large Diameter Recovered: 0.065" (1.65mm)
Total Length Supplied: 1.970" (50.04mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
ES-CAP-NO.2-B9-X-50MM Виробник : TE Connectivity ENG_DS_ES-CAP_404.pdf Heat Shrink Cable Boots & End Caps ES-CAP-NO.2-B9-X- 50MM