Продукція > TE CONNECTIVITY > ES2000-NO.1-C1-0-60MM
ES2000-NO.1-C1-0-60MM
ES2000-NO.1-C1-0-60MM TE Connectivity
eng_cs_9-1773447-9_sec1_products_a-h_0109.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing
на замовлення 300000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 596
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.225" X 0.196' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, Strain Resistant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.196' (60.00mm, 2.36"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm), Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm), Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
ES2000-NO.1-C1-0-60MM ES2000-NO.1-C1-0-60MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.225" X 0.196' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.196' (60.00mm, 2.36")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm)
Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 36 Months
товару немає в наявності
ES2000-NO.1-C1-0-60MM Виробник : TE Connectivity NG_DS_ES2000_404-110403.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves ES2000-NO.1-C1-0- 60MM