Продукція > TE CONNECTIVITY > ES2000-NO.1-C1-0-65MM
ES2000-NO.1-C1-0-65MM
ES2000-NO.1-C1-0-65MM TE Connectivity
ENG_DS_ES2000_404.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing & Sleeves ES2000-NO.1-C1-0- 60MM
на замовлення 4834 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.225" X 0.213' BLACK, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, Strain Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.213' (65.00mm, 2.56"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm), Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm), Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm), Shrink Temperature: 110°C, Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 303
товару немає в наявності
ES2000-NO.1-C1-0-65MM ES2000-NO.1-C1-0-65MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.225" X 0.213' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.213' (65.00mm, 2.56")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm)
Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)