Продукція > TE CONNECTIVITY > ES2000-NO.2-B9-0-30MM
ES2000-NO.2-B9-0-30MM
ES2000-NO.2-B9-0-30MM TE Connectivity
eng_cs_9-1773447-9_sec1_products_a-h_0109.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing
на замовлення 149450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.293" X 0.098' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, Strain Resistant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.098' (30.00mm, 1.18"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.293" (7.44mm), Inner Diameter - Recovered: 0.065" (1.65mm), Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm), Shrink Temperature: 110°C, Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
товару немає в наявності
ES2000-NO.2-B9-0-30MM ES2000-NO.2-B9-0-30MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.293" X 0.098' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.098' (30.00mm, 1.18")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.293" (7.44mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.065" (1.65mm)
Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 36 Months
товару немає в наявності
ES2000-NO.2-B9-0-30MM Виробник : TE Connectivity ENG_DS_ES2000_404.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves ES2000-NO.2-B9-0- 30MM