Продукція > TE CONNECTIVITY > ES2000-NO.4-B7-0-30MM
ES2000-NO.4-B7-0-30MM
ES2000-NO.4-B7-0-30MM TE Connectivity
eng_cs_9-1773447-9_sec1_products_a-h_0109.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heat Shrink Tubes, Description: Heat shrink sleeve; black; 4.45mm; Temp: -40÷130°C, Colour: black, Type of cable accessories: heat shrink sleeve, Operating temperature: -40...130°C, Diameter after shrinking: 4.45mm, Shrinkage temperature: 110°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Description: Heat shrink sleeve; black; 4.45mm; Temp: -40÷130°C
Colour: black
Type of cable accessories: heat shrink sleeve
Operating temperature: -40...130°C
Diameter after shrinking: 4.45mm
Shrinkage temperature: 110°C
Мінімальне замовлення: 129
товару немає в наявності
ES2000-NO.4-B7-0-30MM ES2000-NO.4-B7-0-30MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.7" X 0.098' BLACK
товару немає в наявності
ES2000-NO.4-B7-0-30MM Виробник : TE Connectivity NG_DS_ES2000_404-110403.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves ES2000-NO.4-B7-0- 30MM