ETQ-P5M220YFC
ETQ-P5M220YFC Panasonic Industry
AGL0000C59.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: FIXED IND 22UH 6.2A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ETQP5M220YFC - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 6.2 A, Geschirmt, 9.2 A, Produktreihe PCC-M1054M, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 5.4mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 10.7mm x 10mm x 5.4mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 0, Sättigungsstrom (Isat): 0, Produktlänge: 10mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 0, productTraceability: No, Produktbreite: 10.7mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P5M220YFC ETQ-P5M220YFC Виробник : Panasonic agl0000c59.pdf Power Choke Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Metal 6.2A 0.05Ohm DCR Automotive T/R
Кількість Ціна
ETQP5M220YFC ETQP5M220YFC Виробник : PANASONIC AGL0000C59.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 8.8A; R: 45mΩ; ±20%; ETQP5M; 10.7x10x5.4mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Operating current: 8.8A
Resistance: 45mΩ
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: ETQP5M
Body dimensions: 10.7x10x5.4mm
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -40...150°C
на замовлення 183 шт:
Мінімальне замовлення: 6
ETQ-P5M220YFC ETQ-P5M220YFC Виробник : Panasonic AGL0000C59.pdf Power Inductors - SMD 22 UH 20%
Мінімальне замовлення: 5
ETQ-P5M220YFC ETQ-P5M220YFC Виробник : Panasonic Industry AGL0000C59.pdf Description: FIXED IND 22UH 6.2A 50 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A
Мінімальне замовлення: 4
ETQP5M220YFC ETQP5M220YFC Виробник : PANASONIC 4379316.pdf Description: PANASONIC - ETQP5M220YFC - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 6.2 A, Geschirmt, 9.2 A, Produktreihe PCC-M1054M
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5.4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 10.7mm x 10mm x 5.4mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 0
Sättigungsstrom (Isat): 0
Produktlänge: 10mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 0
productTraceability: No
Produktbreite: 10.7mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 63 шт:
Мінімальне замовлення: 10