EVP-AAN02Q
EVP-AAN02Q Panasonic Industry
sw_lt_eng_3529s.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 500gf
Outline: 3.50mm x 2.90mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 500gf, Outline: 3.50mm x 2.90mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVP-AAN02Q EVP-AAN02Q Виробник : Panasonic Industry sw_lt_eng_3529s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 500gf
Outline: 3.50mm x 2.90mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
EVP-AAN02Q EVP-AAN02Q Виробник : Panasonic sw_lt_eng_3529s.pdf Tactile Switches 3.5x2.9mm 5N Hi Push Forc .15mm Trvl IP67
Мінімальне замовлення: 6
EVP-AAN02Q EVP-AAN02Q Виробник : Panasonic 245469_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Rectangular Button J-Lead 0.02A 15VDC 100000Cycles 5N SMD T/R
Мінімальне замовлення: 206