EVP-AAN02Q Panasonic Industry
Виробник: Panasonic Industry
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 500gf
Outline: 3.50mm x 2.90mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm
Actuator Orientation: Top Actuated
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 500gf, Outline: 3.50mm x 2.90mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15VPackaging: Cut Tape (CT) Mounting Type: Surface Mount Circuit: SPST-NO Switch Function: Off-Mom Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: J Lead Illumination: Non-Illuminated Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC Actuator Type: Rectangular Button Operating Force: 500gf Outline: 3.50mm x 2.90mm Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm Actuator Orientation: Top Actuated |
на замовлення 12641 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EVP-AAN02Q | Виробник : Panasonic |
Tactile Switches 3.5x2.9mm 5N Hi Push Forc .15mm Trvl IP67 |
на замовлення 3113 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Switch Tactile N.O. SPST Rectangular Button J-Lead 0.02A 15VDC 100000Cycles 5N SMD T/R |