EXB-18VR000X
EXB-18VR000X Panasonic
AOC0000C14.pdf
Код товару: 166208
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Panasonic
Опис: 0 Ohm. 4 резистора, 8 контактів, ізольован.
Типорозмір: 1406
у наявності 90 шт:
90 шт - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 0.0
Tolerance: Jumper
Power Per Element: 31mW
Size / Dimension: 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0502
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Кількість Ціна
EXB-18VR000X EXB-18VR000X Виробник : Panasonic aoc0000c14.pdf Res Thick Film Array 0 Ohm ISOL 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 0.0
Tolerance: Jumper
Power Per Element: 31mW
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0502
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 12
EXB-18VR000X Виробник : PANASONIC AOC0000C14.pdf SMD
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Перемикач DS-04 (SWD1-4) (KLS7-DS-04-R-0-0)
2 Додати до обраних Обраний товар
kls7-ds-12-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Група: Перемикачі типу Dip-Switch
Монтаж: THT
Габарити: 11,72x9,9x6,9 mm
Довжина штока: 1 mm
Опис Опис: 4 контакти, крок 2,54мм, 25мА, 24VDC, ON-OFF
Кількість положень: 4
Навантажувальна здатність: 0,025 A / 24 VDC
у наявності: 78 шт
24 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Львів
24 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 2
10 Ohm 2W metal film NFR2W-10R (FRN02WK0100A10) (запобіжний резистор)
Виробник: Royal
Резистори > Запобіжні резистори
Точність: ±10%
Потужність: 2 W
Напр.макс.: 600 V
Габарити: 12х5 mm; Dвів. = 0,7mm