EXB-24V103JX Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 2
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EXB24V103JX - Widerstandsnetzwerk, fester Wert, 10 kohm, Isoliert, 2 Resistors, 0404 [Metrisch: 1010], Konvex, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.35mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0404 [Metrisch: 1010], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, Netzwerkelement: Isoliert, Widerstandstyp: Array, Nennleistung: -, Widerstand: 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Konvex, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Anzahl der Widerstände: 2Resistors, Anschlussabstand: 0.65mm, Nennleistung pro Widerstand: 63mW, Produktpalette: EXB-24V Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
EXB24V103JX | Виробник : PANASONIC |
на замовлення 9950 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404Resistance (Ohms): 10k Tolerance: ±5% Packaging: Cut Tape (CT) Power Per Element: 62.5mW Circuit Type: Isolated Number of Pins: 4 Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex Temperature Coefficient: ±200ppm/°C Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Supplier Device Package: 0404 Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm) Grade: Automotive Part Status: Active Number of Resistors: 2 Qualification: AEC-Q200 |