EXD420TNX TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: RF ANT 435MHZ WHIP STR TNX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 420MHz ~ 450MHz
Termination: TNX
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.590" (91.19mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 435MHz
Написати відгук
Description: RF ANT 435MHZ WHIP STR TNX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 420MHz ~ 450MHz, Termination: TNX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.590" (91.19mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 435MHz.