EXH155SFK
EXH155SFK TE Connectivity Laird
ANT-DS-EXH%200609.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 155MHZ WHIP STR SFK CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 160MHz
Termination: SFK
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 10.500" (266.70mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 155MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 155MHZ WHIP STR SFK CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 160MHz, Termination: SFK, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 10.500" (266.70mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 155MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.