FCA-125-18 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 28VDC 25A SPDT(26.04x13.34x28.65)mm Flange
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FCA-125-18=M6106/19-018, Features: Diode, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 28VDC, Operating Temperature: -70°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 87.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 1.5 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 2875VA, 700W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCA-125-18 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FCA-125-18&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&PartCntxt=2-1617748-4&DocFormat=pdf Power Relay 28VDC 25A SPDT(26.04x13.34x28.65)mm Flange
на замовлення 174 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 133 шт:
Features: Diode
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 28VDC
Operating Temperature: -70°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 87.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Hermetically
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 1.5 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 2875VA, 700W