FDP027N08B-F102
fdp027n08b-d.pdf
Код товару: 194545
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDP027N08B-F102 FDP027N08B-F102 Виробник : ONSEMI 2859355.pdf Description: ONSEMI - FDP027N08B-F102 - Leistungs-MOSFET, n-Kanal, 80 V, 223 A, 2210 µohm, TO-220, Durchsteckmontage
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
Drain-Source-Spannung Vds: 80V
rohsCompliant: Y-EX
Dauer-Drainstrom Id: 223A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 4.5V
euEccn: NLR
Verlustleistung: 246W
Bauform - Transistor: TO-220
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: PowerTrench
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kanaltyp: n-Kanal
Rds(on)-Prüfspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 2210µohm
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
FDP027N08B-F102 FDP027N08B-F102 Виробник : onsemi fdp027n08b-d.pdf Description: MOSFET N-CH 80V 120A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 120A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 2.7mOhm @ 100A, 10V
Power Dissipation (Max): 246W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220-3
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 80 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 178 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 13530 pF @ 40 V
на замовлення 348 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FDP027N08B-F102 FDP027N08B-F102 Виробник : onsemi FDP027N08B-D.PDF MOSFETs N-Channel PwrTrench 80V 223A 2.7mOhm
на замовлення 774 шт:
Мінімальне замовлення: 2
FDP027N08B-F102 Виробник : ONN fdp027n08b-d.pdf
на замовлення 400 шт:
FDP027N08B_F102 Виробник : onsemi Description: FDP027N08B_F102
на замовлення 195 шт:
FDP027N08B-F102 FDP027N08B-F102 Виробник : ON Semiconductor fdp027n08b-d.pdf Trans MOSFET N-CH Si 80V 223A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube