FEP30JP-E3/45
FEP30JP-E3/45 Vishay
fep30-datasheet.pdf
Код товару: 113352
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Vishay
Корпус: TO-247AD
Vrr, V: 600 V
Iav, A: 30 A
Час зворотнього відновлення Trr, ns: 35 ns
у наявності 14 шт:
14 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 728 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FEP30JP-E3/45 FEP30JP-E3/45 Виробник : Vishay fep30xp-e3.pdf Diode Switching 600V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
Мінімальне замовлення: 54
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 53
Мінімальне замовлення: 3
FEP30JP-E3/45 FEP30JP-E3/45 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division doc?98732 Description: DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
на замовлення 735 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 3
FEP30JP-E3/45 FEP30JP-E3/45 Виробник : VISHAY VISH-S-A0010620006-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - FEP30JP-E3/45 - Diode mit kurzer/ultrakurzer Erholzeit, 600 V, 30 A, Zweifach, gemeinsame Kathode, 1.5 V, 50 ns
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-247AD
Durchlassstoßstrom: 300A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Zweifach, gemeinsame Kathode
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 1.5V
Sperrverzögerungszeit: 50ns
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 30A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3 Pins
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 600V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: Lead (07-Nov-2024)
на замовлення 665 шт:
FEP30JP-E3\45 FEP30JP-E3\45 Виробник : Vishay Semiconductors Rectifiers 30A,600V,50NS,DUAL UF RECT
товару немає в наявності
З цим товаром купують
BR5010-4
BR5010-4specification.pdf
Виробник: Guerte
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Корпус: 32x32x9,2мм
Uзвор, V: 1000 V
I пр, A: 50 A
Тип діодного моста: Однофазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 450 A
у наявності: 135 шт
116 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Київ
8 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
STW20NK50Z
en.DM00052344.pdf
STW20NK50Z
Виробник: ST
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-247
Uds,V: 500 V
Idd,A: 18 A
Rds(on), Ohm: 0,27 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 2600/95
Монтаж: THT
у наявності: 59 шт
38 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
STP14NK50ZFP
description STP14NK50ZFP.pdf
STP14NK50ZFP
Виробник: ST
Корпус: TO-220FP
Uds,V: 500 V
Idd,A: 14 A
Rds(on), Ohm: 0,38 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 2000/69
Примітка: Ізольований корпус
у наявності: 96 шт
66 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Київ
1N5408
1N5400-1N5408.pdf
1N5408
Виробник: YJ/MIC
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
Корпус: DO-201
Uзвор., V: 1000 V
Iвипр., A: 3 A
Опис: Випрямний VR=1000 B, IF =3A, IFSM =200A
Може замінити: 1N5400, 1N5401, 1N5402, 1N5403, 1N5404, 1N5405, 1N5406, 1N5407
Падіння напруги Vf: 1,2 V
77 шт - РАДІОМАГ-Київ
265 шт - РАДІОМАГ-Харків
313 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 7
BDW94C (TO-220, ST)
1 Додати до обраних Обраний товар
BDW93C,94B,94C.pdf
BDW94C (TO-220, ST)
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: TO-220
Uке, В: 100 V
Uкб, В: 100 V
Iк, А: 12 А