FL2500-NO.2-I9-0-25MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FL2500&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 0.355" X 0.082' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.082' (25.00mm, 0.98")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.355" (9.02mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.090" (2.29mm)
Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.355" X 0.082' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.082' (25.00mm, 0.98"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 135°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.355" (9.02mm), Inner Diameter - Recovered: 0.090" (2.29mm), Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Інші пропозиції FL2500-NO.2-I9-0-25MM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL2500-NO.2-I9-0-25MM Виробник : TE Connectivity ENG_CS_FL2500_9-1773447-9_0811_FL2500_9-1773447-9_0811.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves FL2500-NO.2-I9-0- 25MM