Продукція > TE CONNECTIVITY > FL2500-NO.2-I9-0-27MM
FL2500-NO.2-I9-0-27MM TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FL2500&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Dual
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.355" X 0.088' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.088' (27.00mm, 1.06"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 135°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.355" (9.02mm), Inner Diameter - Recovered: 0.090" (2.29mm), Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Інші пропозиції FL2500-NO.2-I9-0-27MM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL2500-NO.2-I9-0-27MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FL2500&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.355" X 0.088' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.088' (27.00mm, 1.06")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.355" (9.02mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.090" (2.29mm)
Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 36 Months
товару немає в наявності
FL2500-NO.2-I9-0-27MM Виробник : TE Connectivity NG_CD_FL2500_G-104969.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves FL2500-NO.2-I9-0- 27MM