Продукція > TE CONNECTIVITY > FL2500-NO.4-J2-0-30MM
FL2500-NO.4-J2-0-30MM
FL2500-NO.4-J2-0-30MM TE Connectivity
eng_cs_9-1773447-9_sec1_products_a-h_0109.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Dual
на замовлення 7800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 268
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.7" X 0.098' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.098' (30.00mm, 1.18"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 135°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.700" (17.78mm), Inner Diameter - Recovered: 0.175" (4.45mm), Recovered Wall Thickness: 0.100" (2.54mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 268
FL2500-NO.4-J2-0-30MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FL2500&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.7" X 0.098' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.098' (30.00mm, 1.18")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.700" (17.78mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.175" (4.45mm)
Recovered Wall Thickness: 0.100" (2.54mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 36 Months
товару немає в наявності
FL2500-NO.4-J2-0-30MM Виробник : TE Connectivity NG_CD_FL2500_G-104969.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves FL2500-NO.4-J2-0- 30MM