FLDWC0311-22-2 TE Connectivity
FLDWx0311.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 22AWG 1.42mm Tin Plated Copper Red 600VAC
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 284
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DUAL STRND 22AWG RED 1', Packaging: Bulk, Features: Chemical Resistant, Voltage: 600V, Length: 1.00' (0.30m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: -45°C ~ 125°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.054" (1.37mm), Ratings: UL Style 3584, Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLDWC0311-22-2 Виробник : TE Connectivity FLDWx0311.pdf Hook-up Wire 22AWG 1.42mm Tin Plated Copper Red 600VAC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Packaging: Bulk
Features: Chemical Resistant
Voltage: 600V
Length: 1.00' (0.30m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: -45°C ~ 125°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.054" (1.37mm)
Ratings: UL Style 3584
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)