FLHTC0311-14-5
FLHTC0311-14-5 TE Connectivity
pgurl815.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 14AWG 2.14mm Tinned Copper Green 600VAC
на замовлення 54913 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 358
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 14AWG 600V GREEN, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/27, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.082" (2.08mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTC0311-14-5 FLHTC0311-14-5 Виробник : TE Connectivity pgurl815.pdf Hook-up Wire 14AWG 2.14mm Tinned Copper Green 600VAC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 358
Мінімальне замовлення: 100
FLHTC0311-14-5 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOOK-UP STRND 14AWG 600V GREEN
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/27
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.082" (2.08mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)