FLHTC0311-14-9
FLHTC0311-14-9 TE Connectivity
pgurl85.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 14AWG 2.14mm Tinned Copper White 600VAC
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 16404', Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Length: 16404' (5000.0m), Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/27, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.082" (2.08mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White.
Інші пропозиції FLHTC0311-14-9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Length: 16404' (5000.0m)
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/27
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.082" (2.08mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)