FLHTC0311-16-3
FLHTC0311-16-3 TE Connectivity
pgurl_659306-000rqpn659306-000.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 16AWG 1.76mm Tinned Copper Orange 600VAC
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 16AWG 600V ORANGE, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.068" (1.73mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Orange.
Інші пропозиції FLHTC0311-16-3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTC0311-16-3 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOOK-UP STRND 16AWG 600V ORANGE
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.068" (1.73mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)