FLHTC0311-16-4 TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 16AWG 1.76mm Tinned Copper 600VAC
на замовлення 2208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 307
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 16AWG 600V YELLOW, Features: High Temperature, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: 16404' (5000.0m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.068" (1.73mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTC0311-16-4 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOOK-UP STRND 16AWG 600V YELLOW
Features: High Temperature
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: 16404' (5000.0m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.068" (1.73mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)