FLHTC0311-18-1
FLHTC0311-18-1 TE Connectivity
abc3405.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 18AWG 1.57mm Tinned Copper Brown 600VAC
на замовлення 56649 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 341
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 600V BROWN, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/30, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.060" (1.52mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Інші пропозиції FLHTC0311-18-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTC0311-18-1 FLHTC0311-18-1 Виробник : TE Connectivity abc3405.pdf Hook-up Wire 18AWG 1.57mm Tinned Copper Brown 600VAC
товару немає в наявності
FLHTC0311-18-1 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOOK-UP STRND 18AWG 600V BROWN
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/30
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.060" (1.52mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)