FLHTC0311-20-9
FLHTC0311-20-9 TE Connectivity
pgurl5205.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 20AWG 1.32mm Tinned Copper White 600VAC
на замовлення 5275 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 705
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 600V WHITE, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/32, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.051" (1.30mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTC0311-20-9 FLHTC0311-20-9 Виробник : TE Connectivity pgurl5205.pdf Hook-up Wire 20AWG 1.32mm Tinned Copper White 600VAC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
FLHTC0311-20-9 FLHTC0311-20-9 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOOK-UP STRND 20AWG 600V WHITE
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/32
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.051" (1.30mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)