Технічний опис FN2010-20-06 Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: SCHAFFNER - FN20102006 - Netzfilter, Chassis, Universell, 250 VAC, 20 A, Eine Phase, 1 Stufe, ChassismontagetariffCode: 85363010 productTraceability: No rohsCompliant: YES Nennstrom: 20A Nennspannung: 250VAC euEccn: NLR hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES usEccn: EAR99 Produktpalette: FN 2000 Series |
на замовлення 11 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC/250VDC Quick Connect Chassis Mount |
на замовлення 10 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
FN2010-20-06 | Виробник : TE Connectivity Schaffner |