Продукція > SCHAFFNER > FN2010-20-06
FN2010-20-06
FN2010-20-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters FN2010-20/06
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN20102006 FN20102006 Виробник : SCHAFFNER 2340414.pdf Description: SCHAFFNER - FN20102006 - Netzfilter, Chassis, Universell, 250 VAC, 20 A, Eine Phase, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85363010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 20A
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: FN 2000 Series
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2010-20-06 FN2010-20-06 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn2010.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC/250VDC Quick Connect Chassis Mount
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 8
FN2010-20-06 FN2010-20-06 Виробник : Schaffner 1690443049063.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC/250VDC Quick Connect Chassis Mount
на замовлення 23 шт:
Мінімальне замовлення: 8
FN2010-20-06 FN2010-20-06 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 600µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
на замовлення 457 шт:
на замовлення 1 шт:
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 42 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 1 шт:
на замовлення 3 шт: