FN2030-12-06
FN2030-12-06 TE Connectivity / Schaffner
C6B3B10C714E97B1F10992E379BE10396235BD12BA3F73F751C942E4A94BF98B.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters 12A Fast-on
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Інші пропозиції FN2030-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030-12-06 FN2030-12-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2030.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A