FN2030A-1-06
FN2030A-1-06 TE Connectivity / Schaffner
C6B3B10C714E97B1F10992E379BE10396235BD12BA3F73F751C942E4A94BF98B.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters 1A FAST ON LOW CAPACITANCE
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 20mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 1 A.
Інші пропозиції FN2030A-1-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030A-1-06 Виробник : Schaffner FN2030.pdf Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
FN2030A-1-06 FN2030A-1-06 Виробник : TE Connectivity Schaffner DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FN2030&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=802487-SF Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 20mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 1 A
товару немає в наявності
FN2030A-1-06 FN2030A-1-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 1A FAST ON LOW CAPACITANCE