FN2030A-30-08
FN2030A-30-08 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 2mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 2mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030A-30-08 FN2030A-30-08 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 30A FAST ON LOW CAPACITANCE
на замовлення 9 шт:
термін постачання 151-160 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2030A-30-08 FN2030A-30-08 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C6B3B10C714E97B1F10992E379BE10396235BD12BA3F73F751C942E4A94BF98B.pdf Power Line Filters 30A FAST ON LOW CAPACITANCE