FN2410H-25-33
FN2410H-25-33 Schaffner EMC Inc.
FN2410_FN2412.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 520V/300VAC 25A CHAS
Packaging: Tray
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 25 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520V/300VAC 25A CHAS, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 25 A.