Продукція > SCHAFFNER > FN258-180-40
FN258-180-40
FN258-180-40 Schaffner
fn258.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 180A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 180 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258-180-40 Виробник : TE Connectivity FN258.pdf FN258-180-40
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
FN258-180-40 FN258-180-40 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN258.pdf Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 180 A
товару немає в наявності
FN258-180-40 FN258-180-40 Виробник : Schaffner FN258-1775708.pdf Power Line Filters EMC/RFI 180A FILTER 3-PHASE