FN258-75-34
FN258-75-34 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 75 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258-75-34 Виробник : TE Connectivity FN258.pdf FN258-75-34
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
FN258-75-34 FN258-75-34 Виробник : Schaffner FN258-1775708.pdf Power Line Filters 75A 3-Phase