FN3280H-64-34
FN3280H-64-34 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 480VAC 64A CHASS MNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 64 A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 480VAC 64A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 64 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3280H-64-34 FN3280H-64-34 Виробник : TE Connectivity Schaffner DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-Phase_Filters_FN3280&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=801870-SF Description: LINE FILTER 480VAC 64A CHASS MNT
Packaging: Retail Package
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Current: 64 A
на замовлення 45 шт:
Кількість Ціна
FN3280H-64-34 FN3280H-64-34 Виробник : Schaffner FN3280-1949692.pdf Power Line Filters 18.4W 64A HIGH-END 3PHASE /NEUTRAL FLTR