FN3311-250-99-C16-R55
FN3311-250-99-C16-R55 TE Connectivity Schaffner
fn-3311-and-fn-3310-compact-power-line-ac-emcemi-filter
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 520/300VAC 250A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 250 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520/300VAC 250A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 250 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
FN3311-250-99-C16-R55 FN3311-250-99-C16-R55 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3311___FN3310-3578585.pdf Power Line Filters 250A 100kVA w/Cy cap 3x520/300VAC filter