FSK-11.75A-8 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Cable Assembly Flat/Ribbon FLEX STRIP JUMPER
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1.75", Packaging: Bag, Length: 1.750" (44.45mm), Pitch: 0.050" (1.27mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Number of Conductors: 8.
Інші пропозиції FSK-11.75A-8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSK-11.75A-8 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors Description: CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1.75"
Packaging: Bag
Length: 1.750" (44.45mm)
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)