FSK-21A-10
FSK-21A-10 TE Connectivity
fsk21a1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Assembly, JUMPER Nomex
на замовлення 3775 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 54
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1", Packaging: Box, Length: 1.000" (25.40mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Number of Conductors: 10.
Інші пропозиції FSK-21A-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSK-21A-10 FSK-21A-10 Виробник : TE Connectivity fsk21a1.pdf Cable Assembly, JUMPER Nomex
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FSK-21A-10 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors Description: CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1"
Packaging: Box
Length: 1.000" (25.40mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)