FSK-21A-20
FSK-21A-20 TE Connectivity
14372118.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Assembly 25.4m 24AWG 2.54mm 20 to 20 POS Jumper to Jumper M-M FLEXSTRIP ®
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 1", Packaging: Box, Length: 1.000" (25.40mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Number of Conductors: 20.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSK-21A-20 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors Description: CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 1"
Packaging: Box
Length: 1.000" (25.40mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)
Number of Conductors: 20
на замовлення 110 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FSK-21A-20 FSK-21A-20 Виробник : TE Connectivity 14372118.pdf Cable Assembly 25.4m 24AWG 2.54mm 20 to 20 POS Jumper to Jumper M-M FLEXSTRIP ®