FSK-21A-32 TE Connectivity AMP Connectors
1474339.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 32POS 2.54MM 1"
Packaging: Bag
Length: 1.000" (25.40mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)
Number of Conductors: 32
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 32POS 2.54MM 1", Packaging: Bag, Length: 1.000" (25.40mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Number of Conductors: 32.