FSK-23A-14 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 3"
Packaging: Bag
Length: 3.000" (76.20mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)
Number of Conductors: 14
на замовлення 962 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 3", Packaging: Bag, Length: 3.000" (76.20mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Number of Conductors: 14.