FSP-22A-14
FSP-22A-14 TE Connectivity
pgurl_514371665.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Assembly, JUMPER Nomex
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC / FPC Jumper Cables 2" 14 CONDUCTOR .100 Polyester.
Інші пропозиції FSP-22A-14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSP-22A-14 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1474339&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 2"
товару немає в наявності
FSP-22A-14 FSP-22A-14 Виробник : TE Connectivity ENG_CD_1474339_H1.pdf FFC / FPC Jumper Cables 2" 14 CONDUCTOR .100 Polyester