FST-21.25B-12
FST-21.25B-12 TE Connectivity
714371844.pdf
Виробник: TE Connectivity
FFC Jumper Cable 12Conductors 24AWG 300VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.25".
Інші пропозиції FST-21.25B-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST-21.25B-12 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1474339&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.25"