FST-21A-13
FST-21A-13 TE Connectivity AMP Connectors
product-2-1437186-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 13POS 2.54MM 1"
Packaging: Bulk
Length: 1.000" (25.40mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)
Number of Conductors: 13
на замовлення 1970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 13POS 2.54MM 1", Packaging: Bulk, Length: 1.000" (25.40mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Number of Conductors: 13.
Інші пропозиції FST-21A-13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST-21A-13 FST-21A-13 Виробник : TE Connectivity NG_CD_1474339_H1-740569.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1" 13 CONDUCTOR .100 Teflon