FW5A1201S07 TE Connectivity
eng_cd_fw5a1201s07_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay 12VDC 140Ohm 5A DPDT(20.32x10.16x22.86)mm THT General Purpose Relay
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук