FWH-12A14F
FWH-12A14F Eaton Bussmann
BUS_Ele_Ferrule_FWH_500V_1_30A.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE CARTRIDGE 12A 500VAC/VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FWH-12A14F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWH-12A14F FWH-12A14F Виробник : Bussmann / Eaton cooid00038_198-2264014.pdf Specialty Fuses 500VAC 12A High Speed Fuse