FWP-25A14F
Код товару: 169548
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWP-25A14F FWP-25A14F Виробник : EATON BUSSMANN 2151267.pdf Description: EATON BUSSMANN - FWP-25A14F - Halbleitersicherung, FWP, 25 A, Flink, 14mm x 51mm, 9/16" x 2", 700 V
tariffCode: 85361050
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 700V
Nennspannung, V DC: 700V
Sicherungsstrom: 25A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
isCanonical: Y
Sicherungsgröße, imperial: 9/16" x 2"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße, metrisch: 14mm x 51mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: FWP
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FWP-25A14F FWP-25A14F Виробник : Bussmann / Eaton Specialty Fuses 25AMP 700V AC FERRULE 14.3 X 50.8MM
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
FWP-25A14F FWP-25A14F Виробник : Eaton b40eee00-b662-42de-9188-f5dd177aafd6.pdf Fuse 25A 700V Holder Cartridge 14 X 51mm Carton CE/CSA/UL
на замовлення 3 шт:
Мінімальне замовлення: 2